WWW.BRATOTERAPIA.PL

WWW.BRATOTERAPIA.PL

WWW.BRATOTERAPIA.PL

WWW.BRATOTERAPIA.PL

MIŚ I ROWER

Rower Michała

Michał posiada drugi swój specjalistyczny rower z "ostrym kołem". W skrócie "ostre koło" sprawia, że w raz z poruszaniem się koła obracają się w rowerze pedały, co wymusza ruch nóżek. Największym wyzwaniem w tym przypadku jest "zamocowanie" Michałka na specjalistycznym foteliku z oparciem i zagłówkiem.

W jedną osobę jest to baaaardzo trudne do zrobienia ale możliwe :)

Rowerowa rodzinka

My od zawsze bardzo lubiliśmy jeździć na rowerze. W miarę możliwości staramy się tą pasję realizować wszyscy razem. Czasem jak Michał płacze, humor poprawia mu się gdy tylko przyczepka rusza, Michał się uspokaja, przestaje płakać. Dodamy, że chłopcy bardzo lubią jazdę po wertepach tak jak ich tata! Bardzo często w miarę możliwości organizujemy rowerowe wycieczki. Taty marzeniem jest pojechać do Szklarskiej Poręby na tamtejsze szlaki :)

PRZERÓBKA CROOZERA

Gdy chłopcy wyrośli z przyczepki, przerobiliśmy ją i zamontowaliśmy w niej specjalistyczny fotel (X-PANDA od RB2). Dzięki tej przeróbce Michał bardzo dobrze w niej siedział. Przeczepka sprawdzała się doskonale jako wózek w trudniejszym terenie. 

Chłopcy od najmłodszych

lat lubili jeździ

Na początku chłopcy podróżowali w przyczepce Croozer 2 Kids.  

jazda z przyczepką

Aktualnie Michał jeździ w przyczepce KIMBA CROSS. Jazda poza miastem z przyczepką jest bardzo przyjemna. Natomiast w mieście jazda z przyczepką jest wyzwaniem, przez liczne słupki i wąskie ścieżki rowerowe. Jednak Michał uwielbia jazdę więc staramy się jeździć jak najwięcej.   

E-BIKE OD ZIBIBIKE

W maju 2021 dzięki wsparciu ZIBIBIKE tata zamontował wspomaganie elektryczne do roweru, który ciągnie moją przyczepkę. Dzięki temu wycieczki rowerowe będą znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze. Moja przyczepka wyposażona w dodatkowy stelaż i specjalistyczny fotelik wraz ze mną waży bardzo dużo, a dzięki prostej przeróbce ciągnięcie jej teraz nie sprawia trudności. Poza tym kiedy się rozpędzimy tata i Pawełek nie mogą nas dogonić . Pozdrawiamy cała ekipę ZIBIBIKE i dziękujemy za poświęcony czas, wyjaśnienia i za wszystko sprzęt jest super. 

https://www.facebook.com/Zibi.Bike1